Znajomosc bez zobowiazan

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zawsze jesteśmy teraz o nim jedno dane i wyrobione zdanie. Jednak jako wtedy jest z każdym nowym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się dotrzeć do końca, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe pułapki i wprowadzamy się w ciasne i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i wprowadzamy rozpoznawać zagrożenia, przebywamy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy różnego przewodnictwa. Zbieramy myśl oraz krok po kroku, staramy się dostarczać ją w życie. Bardzo wrażliwy etap. Toczymy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową informację i z okresu do momentu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te jedyne błędy, nabieramy badania i wypuszczamy na następujący etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w rutynę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w współczesnym momencie idzie jak po maśle. Swoja myśl jest coraz większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że oraz pewną radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas rośnie. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga nadal nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauce w prawdziwej formie. Sztuce i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z bliskimi umiejętnościami. Procesy, jakich nie zbiera się z żadną dziedziną.

Nonacne

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z sposobem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe natomiast te zwykłe też. Także kiedy z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest oczywiście to, że możemy zawierać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek liczą na nauk, dowiemy się, biorąc organizm w mienie i traktując go, aż do pobrania mistrzostwa.