Program komputerowy dla firm transportowych

PC Market firmy Insoft to niezwykle elastyczny program, także dla młodszego biznesu jak oraz dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny jest w dziale kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W moc rozwoju firmy można uczyć ją o dodatkowe elementy. PC Market jest otwartym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest poprzez naszych użytkowników. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym czynniku będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż wtedy wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca zapewnia Ci najniższe ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile ma Ciż coraz wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program opisze jaką sumę pieniędzy zawierasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz spośród uwagi kolektorów informacji. Sam i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to rola zaledwie kilku sekund.

separatory magnetyczne

Na bliskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najświeższych jest program PC-Market.

Wykonany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Łatwy i przyjemny w obsłudze, w intuicyjny zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na właściwą uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest przejrzysty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością widocznych na zbycie urządzeń fiskalnych, a ponadto każdego typie sprzętem, który ważna ustalić w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.