Odpylacz trocin

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w roli worków filtracyjnych z różnych dokumentów również o rozmaitym kształcie oraz dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w dowolnej gałęzi przemysłu, w jakim żyje kłopot z złym powietrzem występującym w ciągu przemysłowym.

Bardzo proste - filtry modułowe, które stosowane są najczęściej w części drzewnej i meblarskiej, znacznie dobrze spełniają naszą karierę i przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prywatnej możliwości mamy zarówno wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak także młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do szczupłych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z uwagi na swoją formę są wysoką powierzchnię filtracyjną.

Bardzo trudna gama proponowanych odpylaczy gwarantuje nam optymalny dobór maszyny do spraw konsumenta. Dużo wiedz o naszej możliwości można osiągnąć na lokalnej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są widoczne w grupy przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie i w Twojej głowie zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, zaś w czasie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.